3 głosów

Eksport faktur do ERP Optima pytanie Nowe

Witam,

Nasz ksiegowosc korzysta z programu ERP Optima.
Niestety eksport faktur do "CDN Optima" nie importuje sie poprawnie.
Plik JPKA FA takze nie zawiera wszystkich pol wymaganych w programie.
Probowalismy roznych konwerterow lecz albo jest problem z typem platnosci albo z krajem odbiorcy faktury itd
Zaznaczam, ze faktury wystawiane sa w kilku walutach.

Czy i jesli tak, to kiedy przewiduja Panstwo wdrozenie opcji eksportu do aktualnej wersji ERP Optima?

Z gory dziekuje za odpowiedz

anonim 2020-04-24 21:08
Odpowiedź główna


Witam
Na chwilę obecną nie mamy przygotowanego eksportu do programu ERP Comarch Optima, natomiast mam informacje że ERP Comarch Optima jest w stanie zaimportować plik JPK_VAT w najnowszej strukturze , który można wyeksportować z naszego systemu:
https://pomoc.fakturownia.pl/5311362-Jednolity-Plik-Kontrolny-VAT-JPK-VAT-.
Wszczęcie prac nad wtyczką eksportu do ERP Comarch Optima jest wstępnie zaplanowane w tym roku. Lecz nie mam żadnej informacji o dokładniejszym terminie. Pozdrawiam,
Daniel

Zgłoś naruszenie zasad
Kto głosował: + 3 anonim

Komentarze

Daniel_W
Daniel_W
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Na chwilę obecną nie mamy przygotowanego eksportu do programu ERP Comarch Optima, natomiast mam informacje że ERP Comarch Optima jest w stanie zaimportować plik JPK_VAT w najnowszej strukturze , który można wyeksportować z naszego systemu: https://pomoc.fakturownia.pl/5311362-Jednolity-Plik-Kontrolny-VAT-JPK-VAT-. Wszczęcie prac nad wtyczką eksportu do ERP Comarch Optima jest wstępnie zaplanowane w tym roku. Lecz nie mam żadnej informacji o dokładniejszym terminie.

Pozdrawiam,
Daniel

2020-04-27 10:53

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Anna P
Czy już coś wiadomo na temat eksportu do Optima. Plik JPK tak jak ktoś wcześniej napisał nie zawiera wszystkich danych, np nie ma w nim adresów kontrahentów, więc jest nieprzydatny przy współpracy klient-biuro rachunkowe a kilku klientów chciało z Fakturowni skorzystać...

2021-06-09 09:20

Zgłoś naruszenie zasad

Daniel_W
Daniel_W
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam,

dziękujemy za kontakt. Niestety w dalszym ciągu nie posiadamy funkcji eksportu dokumentów do programu ERP Comarch Optima. Sugeruję wykonać eksport starszej wersji JPK_VAT który powinien zawierać dane adresowe kontrahentów.

Pozdrawiam,
Daniel

2021-06-09 13:14

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Mateusz
Wiadomość od księgowej: Każdy dokument pobierany do CDN Optima wystawiony w walucie innej niz PLN przekonwertowywany jest na złotówki i do systemu zaciąga jąsię na zerowe kwoty.

Czy ma ktoś rozwiązanie takiego problemu aby księgowość pracująca na CDN Optima mogła pobrać kompletny raport sprzedażowy?

2022-05-10 20:32

Zgłoś naruszenie zasad

Daniel_W
Daniel_W
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam,
dziękujemy za kontakt. W chwili obecnej mogą występować problemy z importem, gdyż eksport po stronie Fakturowni nie jest uaktualniony. Na liście celów do wdrożenia w tym roku mamy aktualizacje pliku do CDN Optima, chcąc zbliżyć jego format do schematu importu do Optimy Klasycznej.

Pozdrawiam,
Daniel

2022-05-11 16:41

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz