12 głosów

dwodatkowa kolumna "Termin płatności" w widoku Przychody/Faktury sugestia Rozwiązane

Możliwość dodania dodatkowych rubryk takich jak: Data sprzedaży, Termin płatności i sortowania według nich faktur na koncie Użytkownika Fakturowni.

piotr.wajs 2014-05-16 11:09
Odpowiedź główna

Planujemy wprowadzenie w zakładce "Przychody" sortowania po wielu elementach związanych z fakturą nie tylko po terminie płatności. Oczywiście wiedząc, że opcja wymieniona powyżej cieszy się takim zainteresowaniem, będzie ona potraktowana priorytetowo w kolejce zgłoszonych zadań.

Głosów 12: uba252610   ubi254469   piotr.wajs   + 9 anonim

Komentarze

uba252610
bartlomiej.bartoszewicz@lokalmedia.pl
Rzeczywiście taka funkcjonalność by się przydała, w szczególności filtr, który pokazywałby tylko faktury przeterminowane. W tym momencie można jedynie ustawić filtr: faktura nieopłacona.

2015-01-11 16:14


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Planujemy wprowadzenie w zakładce "Przychody" sortowania po wielu elementach związanych z fakturą nie tylko po terminie płatności. Oczywiście wiedząc, że opcja wymieniona powyżej cieszy się takim zainteresowaniem, będzie ona potraktowana priorytetowo w kolejce zgłoszonych zadań.

2015-01-12 11:04


Avatar sugester medium
mkotnowski
Obecnie dostępne jest pole Data płatności, które określa, kiedy faktura została zapłacona. Brakuje natomiast Terminu płatności, aby zweryfikować, czy faktura już powinna zostać zapłacona (poza kolorem przycisku oczywiście). A przy Dacie płatności, przydałaby się jeszcze możliwość określenia daty, kiedy faktura została opłacona - obecnie zmiana statusu faktury powoduje wstawienie daty dzisiejszej, a żeby wstawić inną, każdą fakturę trzeba otworzyć i w odpowiednie pola wstawić datę - dobrze byłoby, aby otwierało się okienko z możliwością wybrania daty przy zmianie statusu na Opłacona.

2015-05-19 16:27


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam,
Termin płatności pojawi się na liście faktur tak jak pisałem wcześniej razem z innymi elementami. Będzie można wybrać jakie informacje mają być umieszczone na liście faktur poza standardowymi.
Datę płatności można zatwierdzić nie tylko zmianą status na "Opłacona" , można też edytować fakturę i wpisać datę płatności ręcznie w rubryce "Data płatności" po rozwinięciu zakładki "Zobacz więcej opcji".

2015-05-19 16:46


Avatar sugester medium
mkotnowski
Kiedy można spodziewać się wprowadzenia obiecanej funkcjonalności wyświetlania terminu płatności? Skoro jest używany do kolorowania przycisku, to chętnie bym wymienił pole Data wystawienia faktury na tą właśnie kolumnę.

2015-07-10 12:06


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Niestety, nie ma jeszcze przybliżonego terminu realizacji tej funkcjonalności, Obecnie pracujemy nad sporym usprawnieniem sekcji magazynowej. Jak tylko będzie znany przybliżony termin realizacji, zostanie on zamieszczony w tym poście.

2015-07-10 16:11


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam,
opcja dostosowania kolumn na liście faktur w tym i terminu płatności jest już dostępna:
http://pomoc.fakturownia.pl/1575723-Dostaosowanie-wyswietlania-kolumn.

2015-10-14 14:23


Dodaj komentarz