0 głosów

kolumna jednostka miary pytanie Nowe

Witam,
Jeden z klientów nie chce przyjąć faktury twierdząc, że brakuje osobnej kolumny z jednostką miary. Powołuje się na przepisy mówiące, że jest taki wymóg. Jak rozwiązać ten problem i dodać do wydruku kolumnę z jednostką miary?
z poważaniem, Marcin Owcarz

anonim 2020-02-04 23:52
Odpowiedź główna

Dzień dobry,
Ustawa z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług, Art. 106e. nie precyzuje, że do jednostki miary powinna być osobna kolumna.
Dziękuję za kontakt.

Pozdrawiam,
Łukasz

Zgłoś naruszenie zasad

Komentarze

lukaszs
lukaszs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Dzień dobry,
Ustawa z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług, Art. 106e. nie precyzuje, że do jednostki miary powinna być osobna kolumna.
Dziękuję za kontakt.

Pozdrawiam,
Łukasz

2020-02-07 10:25

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz