Dodaj lub wyszukaj sugestię

Anonim 01.20
Bilans otwarcia Gdzie mogę znaleźć opcję utworzenia bilansu otwarcia kasy na dzień 01.01.2020?
Główna odpowiedź Piotr Wajszczuk 2020-01-16 11:45

Witam,
ma Pan na myśli wprowadzenie stanu początkowego kasy gotówkowej do systemu?
Instrukcję na temat kasy znajdują się pod adresem: https://pomoc.fakturownia.pl/679175-Kasa-swobodny-obrot-gotowka.
Pozdrawia,
Piotr

Komentarze (3)

Customer Reviews

Kristina Kiseleva !!

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość. Proszę uprzejmie o doprecyzowanie co Pan rozumie poprzez "możliwości wprowadzenia początkowego stanu magazynowego, który nie będzie zakłamywał uzyskanej marży". Poproszę o przedstawienie danych, które wskazują na to że program zakłamuje marżę wyliczoną przez system.
Także poproszę o podanie nazw raportów z jakich Pan korzystał lub w jakim dokładnie miejscu w systemie podane są wyliczenia, które są według Pana niezgodne z Pana ustaleniami.

Poproszę również o udzielenie dostępu do konta do pomocy technicznej zgodnie z linkiem podanym poniżej oraz o podanie adresu e-mail konta, którego zgłoszenie dotyczy
Link do Bazy wiedzy: https://pomoc.fakturownia.pl/148038-Pomoc-techniczna-jak-udzielic-do-niej-dostepu- 

Pomoże nam to zaproponować rozwiązanie dla zgłaszanego zdarzenia. 

W przypadku dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji. 
 

Pozdrawiam,
Kristina Kiseleva

Witam,
też szukam możliwości wprowadzenia początkowego stanu magazynowego, który nie będzie zakłamywał uzyskanej marży

Piotr Wajszczuk

Główna odpowiedź

Witam,
ma Pan na myśli wprowadzenie stanu początkowego kasy gotówkowej do systemu?
Instrukcję na temat kasy znajdują się pod adresem: https://pomoc.fakturownia.pl/679175-Kasa-swobodny-obrot-gotowka.
Pozdrawia,
Piotr

Dodaj komentarz