Forum sugestii i pomysłów na ulepszenie Fakturowni. Zgłaszaj propozycje zmian, głosuj na pomysły innych użytkowników.

Anonim

status zamówienia nie zmienia się wraz z opłaceniem

Witam, Kiedy faktura powiązana zwykła, zaliczkowa, czy końcowa zostanie opłacona jeszcze raz trzeba ręcznie zmieniać status 'opłacono' zamówienia. Czy da się coś z tym zrobić? jeśli dokument powiązany z zamówieniem zostanie opłacony powinno się w statusie zamówienia to uwzględniać. Prośba o przyjrzenie się takiemu ułatwieniu. Dzięki temu można by traktować zamówienia jako kompletny twór i korzystać z niego w fakturowni.
Główna odpowiedź Jarosław 2019-08-26 11:56

Dzień dobry,

bardzo dziękuję za sugestię. Opinie i sugestie naszych Użytkowników są dla nas niezmiernie ważne i wyznaczają nam kierunek dalszego rozwoju systemu.
Głosy innych Użytkowników systemu przyspieszą wdrożenie funkcji, dlatego zachęcamy do głosowania na sugestie dodane na naszym forum.

Komentarze (1)

Customer Reviews

Dodaj komentarz