Anonim
błąd a błędem
Bardzo irytująca ostatnio dysfunkcja polegajaca na tym , że jak mam stare konto na fakturze , wchodze w wdycje , jest pyanie czy wstawic nowy numer na fakturę , wstawia nowy numer na fakturę a po zapisaniu jest dajel stary numer
Główna odpowiedź
Jarosław
2019-08-16 11:41
Dzień dobry,
dziękujemy za przesłanie wiadomości. Proszę o doprecyzowanie czy chodzi o numer rachunku bankowego ?
Możliwe, że zmiana rachunku bankowego zabezpieczona jest przez funkcję ,,Zabezpieczenie zmiany numeru konta bankowego’’ jeżeli mają Państwo wybrane zabezpieczenie Standardowe zmiana rachunku zostanie uniemożliwiona.
W celu zmiany tego ustawienia proszę wejść w zakładkę Ustawienia > Ustawienia konta > Konfiguracja > Bezpieczeństwo > Zabezpieczenie zmiany numeru konta bankowego > Ustawić na brak i zapisać.
Link do bazy wiedzy:
https://pomoc.fakturownia.pl/917922-Zabezpieczenie-przed-zmiana-numeru-konta-bankowego-na-wystawianych-fakturach