6 głosów

Eksport płatności do banku w formacie MT940 sugestia Rozwiązane

W fakturowni bardzo brakuje nam opcji wygenerowania pliku w formacie, który następnie można zaimportować w systemie bankowości elektronicznej, np. płatności z tytułu FV zakupu, FV kosztowych lub FV korygujących (zwroty towaru, uznane reklamacje, itp.)

w załączniku przykładowa dokumentacja Alior Banku

anonim 2016-08-08 19:28
Odpowiedź główna

Witam, ponieważ jest Pan pierwszą osobą zwracającą się z taką sugestią, proszę o głos w tej sprawie. Ze swojej strony będziemy monitorować tę sugestię. Zwiększająca się ilość głosów na ten post pozwoli nam sprawdzić zapotrzebowanie naszych Użytkowników, co przyspieszy wdrażanie danej funkcjonalności.

Zgłoś naruszenie zasad
Głosów 6: + 6 anonim

Komentarze

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam, ponieważ jest Pan pierwszą osobą zwracającą się z taką sugestią, proszę o głos w tej sprawie. Ze swojej strony będziemy monitorować tę sugestię. Zwiększająca się ilość głosów na ten post pozwoli nam sprawdzić zapotrzebowanie naszych Użytkowników, co przyspieszy wdrażanie danej funkcjonalności.

2016-08-09 09:30

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Andrzej
Zgadzam się. Temat może nie jest zgłaszany, ale jestem przekonany, że wiele osób by to doceniło. Głównie za oszczędność czasu przy wprowadzaniu FV kosztowych. Mbank używa tego formatu.

2019-06-11 20:40

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam serdecznie,
dziękujemy za zainteresowanie i kolejne głosy.
W momencie Użytkownicy, którzy potrzebują takiego udogodnienia będą wspierać ten post na forum lub zgłaszać takie zapotrzebowanie inną drogą, rozważymy dodanie takiej funkcjonalności.
Obecnie zgłoszenie trafiło do działu rozwoju produktu, jako wdrożenie na przyszłość.
Pozdrawiam,
Piotr

2019-06-12 08:19

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz