11 głosów

Sugestia/prośba o dodanie możliwości zbiorczej zmiany właściwości dokumentów sugestia Rozwiązane

Serdecznie proszę o dodanie możliwości zbiorczej zmiany właściwości dokumentów (z pozycji listy faktur/rachunków) takich jak:
- data płatności,
- termin płatności
i tym podobne.
Pozdrawiam.

anonim 2016-02-08 11:17
Odpowiedź główna

Dziękujemy za trafna sugestie, w tym celu proszę o głos, a także o komentarze korygujące i opisy. Oddawanie głosów na ten post pomoże sprawdzić Nam zapotrzebowanie Użytkowników Fakturowi na wprowadzenie tego typu udogodnienia.

Głosów 11: piotr.wajs   + 10 anonim

Komentarze

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Dziękujemy za trafna sugestie, w tym celu proszę o głos, a także o komentarze korygujące i opisy. Oddawanie głosów na ten post pomoże sprawdzić Nam zapotrzebowanie Użytkowników Fakturowi na wprowadzenie tego typu udogodnienia.

2016-02-08 18:00


Avatar sugester medium
Piotr
Popieram wprowadzenie multiedycji. W moim przypadku szczególnie przydatna będzie możliwość zmiany pola "Sprzedawca" w wielu fakturach na raz. Korzystam z importu wszystkich danych do faktury i niestety pole "Sprzedawca" muszę zmieniać ręcznie w każdej z faktur z osobna, gdyż system sam nie rozpoznaje zaproponowanej przeze mnie nazwy.

Aktualnie pojedynczo edytuję pole "UWAGI" w fakturach z kilku miesięcy i zabiera to sporo czasu.

Pozdrawiam
Piotr

2016-02-19 18:50


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Witam, co do zmiany pola sprzedawca to można przed wykonaniem importu faktur zmienić zmienić w pliku xls pole sprzedawcy zbiorczo dla całej kolumny, po zmianie sprzedawcy proszę zaimportować faktury.

2016-02-24 15:25


Dodaj komentarz