9 głosów

Magazyn pytanie Rozwiązane

Czy program magazynowy w fakturowni ma możliwość robienia PZ/PW z uwzględnieniem wariantów/atrybutów produktów? Obecnie tego chyba nie widzę.

Najprostszy przykład to 1 t-shirt w 5 rozmiarach, w obecnej wersji musiałbym dodać 5 produktów i w synchronizacji z innymi systemami też mam 5 produktów, co jest totalnie bez sensu. Łączy sie z tym również możliwość dodawania własnych atrybutów.

anonim 2015-12-26 15:39
Odpowiedź główna

dziękujemy za trafna sugestie, proszę o głos tej sprawie, a także o komentarze korygujące i opisy. Oddawanie głosów na ten post pomoże sprawdzić Nam zapotrzebowanie Użytkowników Fakturowi na wprowadzenie tego typu udogodnienia.

Głosów 9: + 9 anonim

Komentarze

Avatar sugester medium
lukasz
Ok po przeanalizowani 1 cześć faktycznie działa tak w większośco magazynów ale dodawanie własnych atrybutów do produktu by sie przydało.

2015-12-27 20:50


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   dziękujemy za trafna sugestie, proszę o głos tej sprawie, a także o komentarze korygujące i opisy. Oddawanie głosów na ten post pomoże sprawdzić Nam zapotrzebowanie Użytkowników Fakturowi na wprowadzenie tego typu udogodnienia.

2015-12-28 10:57


Avatar sugester medium
michał
Witam. W mijej branży mam np ładowarki i chciałbym nie tworzyć nowej kategorii. Przydało by sie możliwość grupowania produktów.

2016-01-06 20:22


Avatar sugester medium
Lukasz
Generalnie największy problem jest taki ze nie można dodać własnego atrybutu który opisywał by produkt. Pisanie atrybutów w nazwie jest dość problematyczne, szczególnie w integracivzczewnetrzymi sklepami . Wiele systemów magazynowych ma takie rozwiazanie ze dokleja do nazwy atrybuty(można wybrać które ma doklejać) np. Koszulka Zołza Rozmiar:S Kolor:Czarna Płeć:Damska

2016-01-06 21:38


Avatar sugester medium
anonim
Ewentualnie fajnie by było żeby można było tworzyć podgrupy. Np. tworzę sobie grupy główne czyli np w moim przypadku Systemy alarmowe > Centrala, obudowa, płyta itp dalej np CCTV> rejestrator, kamera, uchwyt itp . Potem łatwiej to przegladać. Jest dużo czytelniej. Bo tak to trochę brak porządku.

2016-01-06 22:21


Avatar sugester medium
Lukasz
To sa kategorie a nie grupy tylko w fakturowani brak zagnieżdżonych kategorii. Interfejs mógłbym oferować łatwe filtrowanie po kategoriachnp z lewej strony w postaci drzewa. W comarch sibiekcie symfonii sa takie rozwiązania wystarczy je powielić. To jest miar have aby można było z poziomu magazynu zarządzać produktami w sklepie

2016-01-06 22:28


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Jak tylko będziemy rozwijać tą funkcję, weźmiemy pod uwagę Pana sugestię.
Przez jakiś czas jednak, opcja pozostanie w dotychczasowej formie.

2016-01-07 11:56


Dodaj komentarz