Forum sugestii i pomysłów na ulepszenie Fakturowni. Zgłaszaj propozycje zmian, głosuj na pomysły innych użytkowników.

Anonim

API - problemy z uploadem plików do s3

Próbuje wgrać załacznik do faktury na serwer przez APi Po pobraniu danych doistepowych z fakturowni wysylam na S3. Zgodnie ze RFC klucze naglowkow http maja byc malymi literkami - tak działa nodejs w moim requeście: { "content-type": "multipart/form-data; boundary=--------------------------340250295310820722287107", "content-length": "95965", } w odpowiedzi dostaję MissingContentLengthYou must provide the Content-Length HTTP header.TS5309FE645HRJ4JorAGfDpBkqGDzrusBtvi/qQCt6yI/we2jih2VtLkRVKT6NPf6wLxfPhIdzcAhHArdkQLUlVjPeU= https://s3.eu-west-1.amazonaws.com/fs.firmlet.com AxiosError: Request failed with status code 411 w jaki sposob moge wgrac ten plik?
Główna odpowiedź Tomasz 2025-02-06 16:01

Dzień dobry,

dziękuję za kontakt.
Przekazałem Państwa pytanie do działu programistów, jak tylko otrzymam odpowiedź niezwłocznie poinformuję Państwa o tym fakcie.

Pozdrawiam, Tomasz

Komentarze (1)

Customer Reviews

Tomasz

Główna odpowiedź

Dzień dobry,

dziękuję za kontakt.
Przekazałem Państwa pytanie do działu programistów, jak tylko otrzymam odpowiedź niezwłocznie poinformuję Państwa o tym fakcie.

Pozdrawiam, Tomasz

Dodaj komentarz