0 głosów

Fakturowanie sugestia Rozwiązane

Rozpoczełem współpracę z Wami.Zobaczę jak to działa. Rocznie mam do napisania około 100 faktur.Przynajmniej tak było w poprzednich latach.Obecnie ,nawet tylu nie będzie. Jedną f-rę wystawiłem przy użyciu Waszego programu. Bardzo niewidoczny nr f-ry.Spróbuję inny wzór.
Z poważani9em Kubicki

anonim 2012-11-05 11:36
Odpowiedź główna

W szablonie niebieskim numer faktury jest zdecydowanie większy. W razie potrzeby można również dostosowywać praktycznie każdy element na wydruku faktury. Mała podpowiedź znajduje się tutaj - http://pomoc.fakturownia.pl/Wyglad-faktur-i-pola-na-fakturze/141032-Jak-zmienic-wyglad-niektorych-elementow-na-wydruku-faktury- . W razie potrzeby - służymy pomocą.

Komentarze

michal
michal
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   W szablonie niebieskim numer faktury jest zdecydowanie większy. W razie potrzeby można również dostosowywać praktycznie każdy element na wydruku faktury. Mała podpowiedź znajduje się tutaj - http://pomoc.fakturownia.pl/Wyglad-faktur-i-pola-na-fakturze/141032-Jak-zmienic-wyglad-niektorych-elementow-na-wydruku-faktury- . W razie potrzeby - służymy pomocą.

2012-11-05 11:38


Dodaj komentarz