0 głosów

Zmiana konta sugestia Nowe

Jak dokonać zmiany konta przedsiębiorcy w tym programie? Część faktur będę wystawial na konto walutowe a część na biznesowe.

anonim 2022-01-19 21:49
Odpowiedź główna

Dzień dobry, Jeśli chcą Państwo dodać kolejny numer konta i mieć możliwość wyboru które konto pojawi się na fakturze podczas jej wystawiania, należy przejść do zakładki Ustawienia>Dane firmy a następnie po lewej stronie klikamy Dodaj konto bankowe i po uzupełnieniu danych (warto w nazwie skróconej dodać walutę konta) klikamy Zapisz. Załączam instrukcję z naszej Bazy Wiedzy: https://pomoc.fakturownia.pl/153049-Ten-sam-dzial-lub-firma-i-rozne-konta-bankowe Teraz podczas wystawiania faktury jeśli klikną Państwo Edytuj, będzie możliwość wyboru konta, z którym będzie wystawiany dokument. Istnieje również możliwość dodania kolejnego numeru bankowego, by na fakturze wyświetlały się oba rachunki. W takim wypadku przechodzimy do zakładki Ustawienia > Dane firmy > Edycja naszego działu> Numer konta wprowadzamy w polu "Konto bankowe" wstawiając pomiędzy numery
. Również załączam instrukcję poniżej: https://pomoc.fakturownia.pl/54378800-Dodawanie-numeru-konta-bankowego W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji. Pozdrawiam, Tomasz

Komentarze

tomaszs
tomaszs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Dzień dobry,

Jeśli chcą Państwo dodać kolejny numer konta i mieć możliwość wyboru które konto pojawi się na fakturze podczas jej wystawiania, należy przejść do zakładki Ustawienia>Dane firmy a następnie po lewej stronie klikamy Dodaj konto bankowe i po uzupełnieniu danych (warto w nazwie skróconej dodać walutę konta) klikamy Zapisz.
Załączam instrukcję z naszej Bazy Wiedzy:
https://pomoc.fakturownia.pl/153049-Ten-sam-dzial-lub-firma-i-rozne-konta-bankowe

Teraz podczas wystawiania faktury jeśli klikną Państwo Edytuj, będzie możliwość wyboru konta, z którym będzie wystawiany dokument.


Istnieje również możliwość dodania kolejnego numeru bankowego, by na fakturze wyświetlały się oba rachunki.
W takim wypadku przechodzimy do zakładki Ustawienia > Dane firmy > Edycja naszego działu> Numer konta wprowadzamy w polu "Konto bankowe" wstawiając pomiędzy numery <br /> . Również załączam instrukcję poniżej:
https://pomoc.fakturownia.pl/54378800-Dodawanie-numeru-konta-bankowego

W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam, Tomasz

2022-01-20 09:58


Dodaj komentarz