24 głosów

Szybkie płatności - Rabat sugestia Rozwiązane

Fajnie by było gdyby można było ustawić rabaty (kwotowe, procentowe) przy płatnościach online w danym terminie.

Np. wystawiamy proformę, dajemy termin płatności 7 dni, ale jeśli klient zapłaci np. w ciągu 1-3 dni przez płatność online dostaje ileś tam rabatu, jeśli w ciągu 4-7 to ileś, a po terminie już normalnie. Oczywiście musi być odpowiednia adnotacja z tym rabatem aby zachęcić klienta do szybszej płatności.

Widziałbym to jako dodatkową opcję przy szybkich płatnościach podczas wystawiania proformy z "zapamiętywaniem" ustawień rabatu dla przyszłych niektórych proform.

anonim 2015-05-27 10:07
Odpowiedź główna

dziękujemy za trafna sugestie,proszę o głos tej sprawie, a także o komentarze korygujące i opisy. Oddawanie głosów na ten post pomoże sprawdzić Nam zapotrzebowanie Użytkowników Fakturowi na wprowadzenie tego typu udogodnienia.

Zgłoś naruszenie zasad
Głosów 24: piotr.wajs   + 23 anonim

Komentarze

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   dziękujemy za trafna sugestie,proszę o głos tej sprawie, a także o komentarze korygujące i opisy. Oddawanie głosów na ten post pomoże sprawdzić Nam zapotrzebowanie Użytkowników Fakturowi na wprowadzenie tego typu udogodnienia.

2015-05-27 10:51

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
anonim
Kiedy taka funkcjonalność zostanie wprowadzona?

2016-04-12 17:38

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna (zespół fakturownia.pl)   Nie planujemy obecnie wprowadzenia takie funkcjonalności, czekamy na aprobatę innych Użytkowników serwisu i na głosy w tej sprawie.

2016-04-13 09:10

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz